Directie Frans Haarbosch Oude Baan 91
5104 AW Dongen
de.regenboog@wxs.nl
06-40619972
Onderbouwco÷rdinator Mandy Aerts mandyaerts@deregenboog-goirle.nl
Bovenbouwco÷rdinator Tom Snels tomsnels@deregenboog-goirle.nl
Intern begeleider Mary Klaassen maryklaassen@deregenboog-goirle.nl
Groep 1/2a Lia van de Pol liavandepol@deregenboog-goirle.nl
Groep 1/2a Tessa Diederen tessadiederen@deregenboog-goirle.nl
Groep 1/2b Alieke Kerkhof aliekevandeburgt@deregenboog-goirle.nl
Groep 1/2 b Tessa Diederen tessadiederen@deregenboog-goirle.nl
Groep 1/2 b Marion Smeulders marionsmeulders@deregenboog-goirle.nl
Groep 3 Mandy Aerts mandyaerts@deregenboog-goirle.nl
Groep 3 Anita van Ostayen anitavanostayen@deregenboog-goirle.nl
Groep 4 CÚline Mercier celinemercier@deregenboog-goirle.nl
Groep 4 Anita van Ostayen anitavanostayen@deregenboog-goirle.nl
Groep 5 Linda van Riel lindavanriel@deregenboog-goirle.nl
Groep 5 Charlotte Tuerlings charlottetuerlings@deregenboog-goirle.nl
Groep 6 Charlotte Tuerlings charlottetuerlings@deregenboog-goirle.nl
Groep 6 Henny Sigmans hennysigmans@deregenboog-goirle.nl
Groep 7a Wiene Heerkens wieneheerkens@deregenboog-goirle.nl
Groep 7b Marjolein van Helmond marjoleinvanhelmond@deregenboog-goirle.nl
Groep 7b Ilse Beunen ilsebeunen@deregenboog-goirle.nl
Groep 8 Tom Snels tomsnels@deregenboog-goirle.nl
Concierge Jeroen congierge@deregenboog-goirle.nl
Vrijwilliger techniek Frans van Beurden