nieuwsbrief 25-09-2020

nieuwsbrief 25-09-2020

Afgelopen dinsdag was het nationale buitenlesdag. Onze school heeft hier ook aan deelgenomen. Alle groepen hadden diverse buitenlessen. De kinderen en de leerkrachten hebben zichtbaar genoten hiervan. Er waren leuke en leerzame activiteiten buiten. Er waren ook vormen van bewegend leren te beleven voor de kinderen. Het was bovendien ook nog eens prachtig weer. Kortom een prachtige dag.


EN TOEN?
Tijdens de Kinderboekenweek 2020 gaan we terug in de tijd. Boeken brengen geschiedenis tot leven, waardoor de wereld van vroeger tastbaar wordt. Lees spannende verhalen over ridders, verplaats je in oorlogstijd of kom van alles te weten over de Oudheid. Dit is het thema van de kinderboekenweek.
Aanstaande woensdag start op onze school de kinderboekweek met een gezamenlijke opening met alle kinderen en personeel. We kunnen haast niet wachten tot woensdag, het wordt weer een prachtige kinderboekenweek met hele leuke activiteiten rondom het lezen van en luisteren naar mooie verhalen over de geschiedenis.