Het team

Het team

Functie Naam Contact
Directie Frans Haarbosch regenboog@edu-ley.nl
0640619972
Onderbouwcoördinator Mandy Aerts mandyaerts@deregenboog-goirle.nl
Intern Begeleider Mary Klaassen maryklaassen@deregenboog-goirle.nl
Leerkracht groep 1/2a Tessa Diederen tessadiederen@deregenboog-goirle.nl
Leerkracht groep 1/2b Linda Wouters lindavanriel@deregenboog-goirle.nl
Leerkracht groep 1/2b Alieke Kerkhof aliekevandeburgt@deregenboog-goirle.nl
Leerkracht groep 3 Maartje Versluis maartjeversluis@deregenboog-goirle.nl
Leerkracht groep 3 Anita van Ostayen anitavanostayen@deregenboog-goirle.nl
Leerkracht groep 4 Mandy Aerts mandyaerts@deregenboog-goirle.nl
Leerkracht groep 5 Mieke van Heijst miekevanheijst@deregenboog-goirle.nl
Leerkracht groep 6 Tom Snels tomsnels@deregenboog-goirle.nl
Leerkracht groep 7 Pieter Mandemakers pietermandemakers@deregenboog-goirle.nl
Leerkracht groep 8 Wiene Heerkens wieneheerkens@deregenboog-goirle.nl
Ondersteuning bovenbouw Sophie van Laarhoven sophievanlaarhoven@deregenboog-goirle.nl
Leerkracht lichamelijke opvoeding Chinouk de Bever chinoukdebever@deregenboog-goirle.nl
Concierge Pierre en Merijam concierge@deregenboog-goirle.nl
Vrijwilliger techniek Frans van Beurden