Het team

Het team

Functie Naam Contact
Directie Frans Haarbosch regenboog@edu-ley.nl
 
Waarnemend directeur Mandy Aerts mandy.aerts@edu-ley.nl
Intern Begeleider Mary Klaassen mary.klaassen@edu-ley.nl
Leerkracht groep 1/2a Tessa Diederen tessa.diederen@edu-ley.nl
Leerkracht groep 1/2b (ma, di) Fieke van Es fieke.vanes@edu-ley.nl   
Leerkracht groep 1/2b (wo, do, vr) Susanne Kennes susanne.kennes@edu-ley.nl
Leerkracht groep 1/2c Cecile van Steekelenburg  cecile.vansteekelenburg@edu-ley.nl
Leerkracht groep 3 (t/m de kerstvakantie) Iris Roosen iris.roosen@edu-ley.nl    
Leerkracht groep 3 (na de kerstvakantie) Maartje Versluis maartje.versluis@edu-ley.nl
Leerkracht groep 4 (ma, di, vr) Anita van Ostayen anita.vanostayen@edu-ley.nl  
Leerkracht groep 4 (wo, do) Marieke Wieringa marieke.wieringa@edu-ley.nl 
Leerkracht groep 5 Mieke van Heijst mieke.vanheijst@edu-ley.nl
Leerkracht groep 6 Gina Pelders gina.pelders@edu-ley.nl
Leerkracht groep 7 Pieter Mandemakers pieter.mandemakers@edu-ley.nl
Leerkracht groep 8 Wiene Heerkens wiene.heerkens@edu-ley.nl
Onderwijsassistent Jewel Abagi jewel.abagi@edu-ley.nl
Leerkracht lichamelijke opvoeding (ma, wo, do) Stijn Wouters  
Concierge Pierre Franken en Merijam Stabel regenboog.concierges@edu-ley.nl
Vrijwilliger techniek Frans van Beurden